Про компанію

Скляна компанія "TSG" давно і успішно займається реалізацією автомобільного скла. Автоскло, комплекс послуг з продажу та встановлення автомобільного скла - то, з чого ми почали свою роботу. Всі роки ми динамічно розвивалися, і результатом цього стало зростаюча з кожним роком кількість клієнтів, висока якість обслуговування. Наша політика спрямована на довгостроковий розвиток компанії, тому ми дорожимо своїм іміджем і завжди відповідаємо за якість своєї роботи. Співпраця з декількома заводами-виробниками дозволяє нам підтримувати оптимальне співвідношення "ціна-якість", безперебійно обслуговувати оптових покупців в будь-яких кількостях, а також постійно розширювати асортимент пропонованої продукції. В даний час на складі представлені скла на будь-які європейські, японські, американські, корейські, китайські та вітчизняні автомобілі, на всі типи кузовів, на вантажні автомобілі, автобуси, мікроавтобуси, трактори, сільгосптехніку.

Працюємо безпосередньо з лідерами ринку Benson, Xinyi Group (XYG), LEMSON.
Наші складські площі понад 5000 кв.м
Філії в 10 містах України і трьох країнах
Оновлюємо склади щотижня
Відправка товару - в день замовлення - перевізниками (Нова пошта, Justin, Делівері), або доставляємо своїм транспортом, а також можливий самовивіз
Автоскло сертифіковане і вироблено відповідно до ГОСТ за світовими стандартами.
Дилерам і Постійним роздрібним клієнтам приємні знижки
Співпраця з нами дозволяє нашим клієнтам працювати з конкурентоспроможним товаром за низькими цінами, що забезпечує їм постійно зростаючі продажі.
Клієнти нашої компанії захищені від підробок і виробів низької якості. Вони застраховані від конфліктів з покупцями, правоохоронними та контролюючими органами.
Ми щиро вдячні нашим партнерам і клієнтам, бажаємо їм благополуччя і процвітання!

 

Ми використовуємо файли cookie, щоб покращити ваш досвід роботи на наших веб-сайтах і для реклами.